Hakkımızda

Tas Gölü Doğal Yaşam ve Kamp Alanı olarak doğanın korunmasını ve misafirlerimize mümkün olan en iyi şekilde hizmet vermeyi, ziyaretçilerimizi doğal ve lezzetli ürünlerle buluşturmayı ilke edinmiş olduğumuz tesisimizde siz doğa severler ile buluşmak için can atıyoruz.

Tas Gölü Doğal Yaşam ve Kamp Alanı, çoğunluğu ormanlardan ve yürüyüş yollarından oluşan 53 dönüm araziye sahip,  şehrin stresinden uzaklaşıp doğayla iç içe vakit geçirmek isteyenlerin keyifle konaklayacakları, temiz hava ve doğal yiyecekler ile yorgunluklarını atabilecekleri, sessiz ve sakin bir lokasyondur.

Ereğli merkezden 25 km, Zonguldak’tan 56 km ve İstanbul’dan yalnızca 300 km uzaklığında olan kamp alanımız, ziyaretçilerine doğanın içinde farklı bir deneyim sunuyor.  Yaklaşık 4 saatte ulaşabileceğiniz bu saklı cennette aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Tas Gölü, bir yanında 200’den fazla çadır kurmaya elverişli arazisi, hemen arkasında başlayan ormanlık alanı, biraz ileride akan şelale ve gölet ile pek çok farklı hazzı aynı anda yaşamak için uygun bir ortam sunuyor. Bölgede bulunan trekking rotaları ve dağ bisikleti sürmeye uygun araziler farklı deneyimler yaşamak isteyen ziyaretçilerini bekliyor.

 

The district could use essay writing money from the state allocated to schools for technology to buy new computers and to make other technology improvements, mckernan says https://get-thesis.com/.