Hizmetler

%100 Doğal Tas Gölü Kahvaltısı

Sadece doğal köy ürünlerinden hazırlanan zengin ve leziz kahvaltılarımız güne zinde başlamak isteyenleri bekliyor.

Izgara yiyecekler

Profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanan birbirinden lezzetli ve doğal yiyeceklerimizin tadına bakabilirsiniz.

Sıcak & Soğuk Meşrubat Servisi

Restoranımızda sıcak ve soğuk meşrubatlar servis edilmektedir.

Kamp Alanı

Kamp alanımız 200’den fazla çadır kurmaya elverişli geniş arazisi ile huzurlu ve doğa ile iç içe bir kamp deneyimi yaşamak isteyen ziyaretçilerimize ev sahipliği yapmaktadır. Kamp alanımız bireysel kampların yanı sıra grup kampları için de elverişlidir.

Kalabalık Grup Kamplar

Tesisimizde gerçekleştirilecek kalabalık grup kamplar için yiyecek & içecek servisi ve dilenirse çeşitli atölye ve trekking hizmetleri de sağlanmaktadır.

Piknik

Tesisimiz günübirlik ziyaretçilerimize de hizmet vermektedir. Dileyen ziyaretçilerimiz için piknik masası ve Tas Gölü manzaralı piknik çardaklarında piknik yapma imkanı bulunmaktadır.

Ateş için odun

Kamp alanımızda doğanın korunabilmesi için yaş ve kuru odun kesimi yapılması yasaktır. Ateş yakmak isteyen ziyaretçilerimiz için odun temini tarafımızdan sağlanmaktadır. Amid academic paper writing service the chaos data students on their cell phones calling their parents to arrange rides, administrators trying to find cabs for those whose parents couldn`t come sophomore rachel mele sat quietly, unable to catch her breath.